Cennik usług stacjonarnych

pierwsza konsultacja (ok. 60-90 minut)
koszt 110 zł

  • szczegółowy wywiad zdrowotny i żywieniowy
  • analiza badań laboratoryjnych
  • analiza zachowań żywieniowych
  • pomiar masy i składu ciała – InBody 120
  • wstępna diagnoza i ustalenie zasad programu żywieniowego
  • opieka online

jadłospis 7-dniowy (płatność z góry na I wizycie)
koszt 90 zł

  • indywidualnie dobrany jadłospis (m.in.: kaloryczność – dowiesz się ile kilokalorii dokładnie powinieneś spożywać, jaki dobór makroskładników (węglowodanów, białek, tłuszczy) będzie dla Ciebie odpowiedni, ustalimy ilość spożywanych posiłków posiłków oraz ich pory)
  • zalecenia odnośnie żywienia, suplementacji i stylu życia
  • zobrazowaną listę produktów, które znalazły się w jadłospisie
  • opieka online oraz telefoniczna

jadłospis 14-dniowy (płatność z góry na I wizycie)
koszt 160 zł

  • indywidualnie dobrany jadłospis (m.in.: kaloryczność – dowiesz się ile kilokalorii dokładnie powinieneś spożywać, jaki dobór makroskładników (węglowodanów, białek, tłuszczy) będzie dla Ciebie odpowiedni, ustalimy ilość spożywanych posiłków posiłków oraz ich pory)
  • zalecenia odnośnie żywienia, suplementacji i stylu życia
  • zobrazowaną listę produktów, które znalazły się w jadłospisie
  • opieka online oraz telefoniczna

konsultacja kontrolna (ok. 30-45 minut)
Koszt 50 zł

  • analiza realizacji planu
  • wsparcie zmiany nawyków żywieniowych
  • pomiar masy i składu ciała – InBody
  • ocena efektów diety
  • wskazówki dotyczące realizacji jadłospisu
  • ewentualne modyfikacje jadłospisu (drobne zmiany)
  • edukacja żywieniowa

analiza składu ciała z omówieniem
koszt 30 zł

  • odrębna wizyta z omówieniem wyników uzyskanych na analizatorze, m.in. minimalna ilość kilokalorii, które powinny być przez Ciebie spożywane (PPM), zawartość tkanki tłuszczowej, zawartość wody w organizmie, zawartość wody (dowiesz się czy Twoje nawodnienie jest prawidłowe czy być może spożywasz za mało płynów) oraz inne parametry.

zakupy z dietetykiem w ulubionym sklepie
(ok. 60 minut) koszt 100zł

  • podczas zakupów omówimy grupy spożywcze produktów w Twoim ulubionym sklepie
  • dowiesz się, które produkty są polecane w diecie w zasadzie każdej osoby
  • nauczysz się poprawnie odczytywać etykiety i skład produktów spożywczych

zanim zdecydujesz się na pierwszą wizytę:

logo poradnia dietetyczna czysta miska